Aktivní členové české Koha komunity

m23

Michal Denár

Systémový knihovníkMK Česká Třebová Můžete se mě zeptat na komunitu Koha, Koha Center, překlad Kohy do češtiny, knihovní procesy, CPK a NCIP, praxi v městské knihovně. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Josef Moravec

Josef Moravec

Systémový knihovník, vývojář, člen QA teamu Koha CommunityMZK Můžete se mě zeptat na nastavení systému, převod dat z jiných systémů, úpravy systému, propojení s VuFind, instalaci, praxi v městské knihovně. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
Radek Šiman

Radek Šiman

Softwarový inženýr MK Litvínov Můžete se mě zeptat na Koha Center, instalace, převod dat z Clavia, zálohování, SMS komunikaci, vývoj rozšíření a správu serverů. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bohdan Šmilauer

Bohdan Šmilauer

Knihovník a správce ITMF ČR Můžete se mě zeptat na migraci z TibLib a KP-SYS, nastavení Zebra, Z39.50, Koha, Ubuntu a Mediawiki. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jan Najedlý

Jan Nejedlý

IT administrátor POLAC Praha Můžete se mě zeptat na problematiku správy IT a knihovního systému v akademické knihovně. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Barbora Lichancová

Barbora Lichancová

Knihovnice Můžete se mě zeptat na implementaci Koha v akademické knihovně, převod dat z TinLib do Koha, zpracování článků v Koha. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Karel Matějka

Karel Matějka

Knihovník Česká Televize Praha, ČSU Praha Můžete se mě zeptat na využívání Koha ve speciální knihovně a katalogizaci článků Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tagy: lidé